Wholesale Men's Multifunctional Ultrathin Business Style Silicone Band Alloy Case Round Waterproof Luminous Calendar Watch
Wholesale Men's Multifunctional Ultrathin Business Style Silicone Band Alloy Case Round Waterproof Luminous Calendar Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 43.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 100g |
Original: $20.14
-65%$20.14
$7.05More Images
Wholesale Men's Multifunctional Ultrathin Business Style Silicone Band Alloy Case Round Waterproof Luminous Calendar Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 43.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 43.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 100g |























