
Wholesale Men's Quartz Watch Retro Fashionable With Alloy Case Strap Rose Gold Buckle Mineral Reinforced Glass Mirror Square Dial
Wholesale Men's Quartz Watch Retro Fashionable With Alloy Case Strap Rose Gold Buckle Mineral Reinforced Glass Mirror Square Dial
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |
More Images








Wholesale Men's Quartz Watch Retro Fashionable With Alloy Case Strap Rose Gold Buckle Mineral Reinforced Glass Mirror Square Dial
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |























