Wholesale Men's Quartz Watch With Calendar Fashion Stereo Plaid Zinc Alloy Case Silicone Strap Mineral Strengthened Blue Light Glass Mirror Round Dial
Wholesale Men's Quartz Watch With Calendar Fashion Stereo Plaid Zinc Alloy Case Silicone Strap Mineral Strengthened Blue Light Glass Mirror Round Dial
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Blue Light Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 92g |
More Images
Wholesale Men's Quartz Watch With Calendar Fashion Stereo Plaid Zinc Alloy Case Silicone Strap Mineral Strengthened Blue Light Glass Mirror Round Dial
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Blue Light Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 92g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Blue Light Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 92g |























