
Wholesale Men's Quartz Watch Zinc Alloy Case Steel Belt Round Dial Waterproof Leisure Style
Wholesale Men's Quartz Watch Zinc Alloy Case Steel Belt Round Dial Waterproof Leisure Style
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle,Tower Buckle,Butterfly Double Snap |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | High Hardness Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Belt,Mesh Belt,Steel Belt |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 131g |
Original: $18.08
-65%$18.08
$6.33More Images





Wholesale Men's Quartz Watch Zinc Alloy Case Steel Belt Round Dial Waterproof Leisure Style
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle,Tower Buckle,Butterfly Double Snap |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | High Hardness Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Belt,Mesh Belt,Steel Belt |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 131g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle,Tower Buckle,Butterfly Double Snap |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | High Hardness Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Belt,Mesh Belt,Steel Belt |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 131g |























