
Wholesale Men's Sport Style Barrelshaped Alloy Case Rubber Strap Quartz Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Barrel Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Rubber |
| Style | Sport |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 68g |
Original: $6.38
-65%$6.38
$2.23More Images








Wholesale Men's Sport Style Barrelshaped Alloy Case Rubber Strap Quartz Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Barrel Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Rubber |
| Style | Sport |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 68g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Barrel Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Rubber |
| Style | Sport |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 68g |























