
Wholesale Men's Sports Quartz Watch Alloy Case Genuine Leather Strap Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Number |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Sports |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 80g |
Original: $18.69
-65%$18.69
$6.54More Images







Wholesale Men's Sports Quartz Watch Alloy Case Genuine Leather Strap Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Number |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Sports |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Number |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Sports |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 80g |























