
Wholesale Men's Zodiac Snake Pendant Necklace With Geometric Pattern Titanium Steel And Pearl Chain Dripping Oil Treatment
Wholesale Men's Zodiac Snake Pendant Necklace With Geometric Pattern Titanium Steel And Pearl Chain Dripping Oil Treatment
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 30g |
Original: $3.52
-65%$3.52
$1.23More Images






Wholesale Men's Zodiac Snake Pendant Necklace With Geometric Pattern Titanium Steel And Pearl Chain Dripping Oil Treatment
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 30g |























