
Wholesale Metal Band Quartz Women's Watch With Oval Dial And Medieval Style
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |
Original: $16.44
-65%$16.44
$5.75More Images







Wholesale Metal Band Quartz Women's Watch With Oval Dial And Medieval Style
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |























