
Wholesale Metal Earrings Zinc Alloy Simple Geometric Wave Drop Shape Electroplated For Women
Wholesale Metal Earrings Zinc Alloy Simple Geometric Wave Drop Shape Electroplated For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Wave,Drop Shape,Geometry |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images









Wholesale Metal Earrings Zinc Alloy Simple Geometric Wave Drop Shape Electroplated For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Wave,Drop Shape,Geometry |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Wave,Drop Shape,Geometry |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























