
Wholesale Metal Electroplated Cartoon Characters Beaded Bracelet For Women
| Function | Decorate |
|---|---|
| Inlay Material | Unset |
| Material | Metal |
| Occasion | Festival |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Cartoon Characters |
| Style | Cartoon |
| Weight | 30g |
More Images








Wholesale Metal Electroplated Cartoon Characters Beaded Bracelet For Women
| Function | Decorate |
|---|---|
| Inlay Material | Unset |
| Material | Metal |
| Occasion | Festival |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Cartoon Characters |
| Style | Cartoon |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Function | Decorate |
|---|---|
| Inlay Material | Unset |
| Material | Metal |
| Occasion | Festival |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Cartoon Characters |
| Style | Cartoon |
| Weight | 30g |























