
Wholesale Metal Geometric Goldplated Doublelayer Knotted Open Bracelet For Women
| Inlaid Material | Uninlaid |
|---|---|
| Material | Metal |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Tourism Memorial |
| Printed Logo | Ok |
| Style | Retro |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |
Original: $3.58
-65%$3.58
$1.25More Images





Wholesale Metal Geometric Goldplated Doublelayer Knotted Open Bracelet For Women
| Inlaid Material | Uninlaid |
|---|---|
| Material | Metal |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Tourism Memorial |
| Printed Logo | Ok |
| Style | Retro |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Inlaid Material | Uninlaid |
|---|---|
| Material | Metal |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Tourism Memorial |
| Printed Logo | Ok |
| Style | Retro |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |























