
Wholesale Metal Imitation Pearl Flower Animal Zodiac Geometric Butterfly Finger Ring With Electroplating
Wholesale Metal Imitation Pearl Flower Animal Zodiac Geometric Butterfly Finger Ring With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Ins Style,Animals |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images










Wholesale Metal Imitation Pearl Flower Animal Zodiac Geometric Butterfly Finger Ring With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Ins Style,Animals |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Ins Style,Animals |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |























