
Wholesale Metal Imitation Sapphire Diamond Love Butterfly Bracelet Set With Insect Letters Numbers Text Pattern Electroplated
Wholesale Metal Imitation Sapphire Diamond Love Butterfly Bracelet Set With Insect Letters Numbers Text Pattern Electroplated
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Literary Retro,Wedding |
| Pattern | Insect,Letters,Numbers,Text |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Retro,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 25g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images




Wholesale Metal Imitation Sapphire Diamond Love Butterfly Bracelet Set With Insect Letters Numbers Text Pattern Electroplated
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Literary Retro,Wedding |
| Pattern | Insect,Letters,Numbers,Text |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Retro,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Literary Retro,Wedding |
| Pattern | Insect,Letters,Numbers,Text |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Retro,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 25g |























