
Wholesale Metal Women's Exaggerated Geometric Heart Earrings With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Flowers,Drop Shape,Geometry |
| Style | Exaggeration,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.25
-65%$1.25
$0.44More Images










Wholesale Metal Women's Exaggerated Geometric Heart Earrings With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Flowers,Drop Shape,Geometry |
| Style | Exaggeration,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Flowers,Drop Shape,Geometry |
| Style | Exaggeration,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























