
Wholesale Minimalist Geometric Drop Shape S925 Silver Opal Inlaid Earrings For Women
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Opal |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Minimalist |
| Weight | 1g |
More Images




Wholesale Minimalist Geometric Drop Shape S925 Silver Opal Inlaid Earrings For Women
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Opal |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Minimalist |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Opal |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Minimalist |
| Weight | 1g |























