
Wholesale Minimalist Women's Natural Freshwater Real Pearl Bracelet With Elastic Thread And Round Pattern
Wholesale Minimalist Women's Natural Freshwater Real Pearl Bracelet With Elastic Thread And Round Pattern
| Accessories Material | Elastic Thread |
|---|---|
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 7Mm (Inclusive)-8Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Flat Round,Rose Buns Round |
| Printed Logo | Yes |
| Product Name | Natural Freshwater Real Pearl Bracelet |
| Style | Minimalist |
| Styling | Round |
| Weight | 10g |
Original: $5.15
-65%$5.15
$1.80More Images







Wholesale Minimalist Women's Natural Freshwater Real Pearl Bracelet With Elastic Thread And Round Pattern
| Accessories Material | Elastic Thread |
|---|---|
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 7Mm (Inclusive)-8Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Flat Round,Rose Buns Round |
| Printed Logo | Yes |
| Product Name | Natural Freshwater Real Pearl Bracelet |
| Style | Minimalist |
| Styling | Round |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Accessories Material | Elastic Thread |
|---|---|
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 7Mm (Inclusive)-8Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Flat Round,Rose Buns Round |
| Printed Logo | Yes |
| Product Name | Natural Freshwater Real Pearl Bracelet |
| Style | Minimalist |
| Styling | Round |
| Weight | 10g |























