
Wholesale Minimalist Women's Zircon Necklace Set With Flower Pattern Rose Gold Electroplated Box Chain For Bridal Use
Wholesale Minimalist Women's Zircon Necklace Set With Flower Pattern Rose Gold Electroplated Box Chain For Bridal Use
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plants Flowers |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Minimalist |
| Weight | 120g |
Original: $2.25
-65%$2.25
$0.79More Images







Wholesale Minimalist Women's Zircon Necklace Set With Flower Pattern Rose Gold Electroplated Box Chain For Bridal Use
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plants Flowers |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Minimalist |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plants Flowers |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Minimalist |
| Weight | 120g |























