
Wholesale Moissanite And S925 Sterling Silver Love Snowflake Geometric Fashion Women's Earrings
Wholesale Moissanite And S925 Sterling Silver Love Snowflake Geometric Fashion Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Main Drill | Moissanite |
| Material | Moissanite,925 Silver (White Gold) |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $20.44
-65%$20.44
$7.15More Images



Wholesale Moissanite And S925 Sterling Silver Love Snowflake Geometric Fashion Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Main Drill | Moissanite |
| Material | Moissanite,925 Silver (White Gold) |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Main Drill | Moissanite |
| Material | Moissanite,925 Silver (White Gold) |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























