
Wholesale Moissanite Crown Shape 925 Sterling Silver Minimalist Magnetic Stud Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Moissanite,1 Carat Moissanite,2 Carat Moissanite |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Crown |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $11.24
-65%$11.24
$3.93More Images











Wholesale Moissanite Crown Shape 925 Sterling Silver Minimalist Magnetic Stud Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Moissanite,1 Carat Moissanite,2 Carat Moissanite |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Crown |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Moissanite,1 Carat Moissanite,2 Carat Moissanite |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Crown |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























