
Wholesale Moissanite S925 Sterling Silver Animal Butterfly Simple Style Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Main Diamond | Moissanite |
| Material | Moissanite |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 15g |
Original: $8.52
-65%$8.52
$2.98More Images




Wholesale Moissanite S925 Sterling Silver Animal Butterfly Simple Style Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Main Diamond | Moissanite |
| Material | Moissanite |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Main Diamond | Moissanite |
| Material | Moissanite |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 15g |























