
Wholesale Motherofpearl Animal Shaped Copper Electroplated Kitten Pendant Necklace For Women
Wholesale Motherofpearl Animal Shaped Copper Electroplated Kitten Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Animal |
| Weight | 4g |
Original: $1.25
-65%$1.25
$0.44More Images






Wholesale Motherofpearl Animal Shaped Copper Electroplated Kitten Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Animal |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Animal |
| Weight | 4g |























