🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Natural Animal Style Brass Ochain Clavicle Necklace With Copper Inlaid Zircon Pendant And Real Gold Plating
Wholesale Natural Animal Style Brass Ochain Clavicle Necklace With Copper Inlaid Zircon Pendant And Real Gold Plating
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Brass |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper Inlaid Zircon |
| Style | Natural,Animal |
| Treatment Process | Real Gold Plating |
| Weight | 3g |
Select Color
From $0.91
Original: $2.61
-65%Wholesale Natural Animal Style Brass Ochain Clavicle Necklace With Copper Inlaid Zircon Pendant And Real Gold Plating—
$2.61
$0.91More Images












Wholesale Natural Animal Style Brass Ochain Clavicle Necklace With Copper Inlaid Zircon Pendant And Real Gold Plating
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Brass |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper Inlaid Zircon |
| Style | Natural,Animal |
| Treatment Process | Real Gold Plating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Brass |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper Inlaid Zircon |
| Style | Natural,Animal |
| Treatment Process | Real Gold Plating |
| Weight | 3g |























