
Wholesale Natural Animal Zodiac Style Pearl Inlaid 925 Silver Stud Earrings With Freshwater Pearl
Wholesale Natural Animal Zodiac Style Pearl Inlaid 925 Silver Stud Earrings With Freshwater Pearl
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearl |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pearl Diameter | 3Mm (Inclusive)-4Mm (Exclusive) |
| Style | Natural,Animal |
| Treatment Process | Pearl Inlaid |
| Weight | 20g |
Original: $6.88
-65%$6.88
$2.41More Images




Wholesale Natural Animal Zodiac Style Pearl Inlaid 925 Silver Stud Earrings With Freshwater Pearl
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearl |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pearl Diameter | 3Mm (Inclusive)-4Mm (Exclusive) |
| Style | Natural,Animal |
| Treatment Process | Pearl Inlaid |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearl |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pearl Diameter | 3Mm (Inclusive)-4Mm (Exclusive) |
| Style | Natural,Animal |
| Treatment Process | Pearl Inlaid |
| Weight | 20g |























