
Wholesale Natural Pearl Geometric Retro Electroplating Water Drop Pendant Bracelet
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearl |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro,Tourism Memorial |
| Pearl Diameter | 5Mm (Inclusive)-6Mm (Exclusive) |
| Style | Retro,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $8.83
-65%$8.83
$3.09More Images




Wholesale Natural Pearl Geometric Retro Electroplating Water Drop Pendant Bracelet
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearl |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro,Tourism Memorial |
| Pearl Diameter | 5Mm (Inclusive)-6Mm (Exclusive) |
| Style | Retro,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearl |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro,Tourism Memorial |
| Pearl Diameter | 5Mm (Inclusive)-6Mm (Exclusive) |
| Style | Retro,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























