
Wholesale Necklace Bear Animal Zodiac Pattern Copper Titanium Steel Electroplating Mixed Gem Inlay Ochain For Women Light Luxury Style
Wholesale Necklace Bear Animal Zodiac Pattern Copper Titanium Steel Electroplating Mixed Gem Inlay Ochain For Women Light Luxury Style
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $2.42
-65%$2.42
$0.85More Images








Wholesale Necklace Bear Animal Zodiac Pattern Copper Titanium Steel Electroplating Mixed Gem Inlay Ochain For Women Light Luxury Style
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























