
Wholesale Necklace Copper Leaf Tassel Retro Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Leaves |
| Weight | 23g |
Original: $2.14
-65%$2.14
$0.75More Images





Wholesale Necklace Copper Leaf Tassel Retro Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Leaves |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Leaves |
| Weight | 23g |























