
Wholesale Necklace Imitation Pearl Shell Agate Beads Acrylic Handmade Animal Zodiac Star Geometric Style For Women
Wholesale Necklace Imitation Pearl Shell Agate Beads Acrylic Handmade Animal Zodiac Star Geometric Style For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl+Shell+Agate Beads+Acrylic |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Shell |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Little Fresh,Minimalist |
| Weight | 22g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images






Wholesale Necklace Imitation Pearl Shell Agate Beads Acrylic Handmade Animal Zodiac Star Geometric Style For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl+Shell+Agate Beads+Acrylic |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Shell |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Little Fresh,Minimalist |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl+Shell+Agate Beads+Acrylic |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Shell |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Little Fresh,Minimalist |
| Weight | 22g |























