
Wholesale Necklace Iron Dripping Oil Flower Exaggerated Electroplating Women's
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron + Dripping Oil |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Exaggerate,Plants Flowers |
| Weight | 24g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images










Wholesale Necklace Iron Dripping Oil Flower Exaggerated Electroplating Women's
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron + Dripping Oil |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Exaggerate,Plants Flowers |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron + Dripping Oil |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Exaggerate,Plants Flowers |
| Weight | 24g |























