
Wholesale Necklace Lace Copper Inlaid Zircon Geometric Style Mixed Gem Inlay For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Fashion Ol,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
More Images




Wholesale Necklace Lace Copper Inlaid Zircon Geometric Style Mixed Gem Inlay For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Fashion Ol,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Fashion Ol,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |























