
Wholesale Necklace Pearl And Titanium Steel Heart Shape Pendant Electroplated Women's Fashion Retro Light Luxury Design
Wholesale Necklace Pearl And Titanium Steel Heart Shape Pendant Electroplated Women's Fashion Retro Light Luxury Design
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
More Images






Wholesale Necklace Pearl And Titanium Steel Heart Shape Pendant Electroplated Women's Fashion Retro Light Luxury Design
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























