
Wholesale Necklace Stainless Steel 14K Gold Plated Geometric Animal Zodiac Pendant O Chain Minimalist Style For Women
Wholesale Necklace Stainless Steel 14K Gold Plated Geometric Animal Zodiac Pendant O Chain Minimalist Style For Women
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Minimalist,Animals |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $3.14
-65%$3.14
$1.10More Images







Wholesale Necklace Stainless Steel 14K Gold Plated Geometric Animal Zodiac Pendant O Chain Minimalist Style For Women
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Minimalist,Animals |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Minimalist,Animals |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























