
Wholesale Niche Style Copper Earrings With Geometric And Leaf Pattern And Zirconia Design For Women
Wholesale Niche Style Copper Earrings With Geometric And Leaf Pattern And Zirconia Design For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Leaves,Geometric Type |
| Style | Niche,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 6g |
Original: $3.71
-65%$3.71
$1.30More Images





Wholesale Niche Style Copper Earrings With Geometric And Leaf Pattern And Zirconia Design For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Leaves,Geometric Type |
| Style | Niche,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Leaves,Geometric Type |
| Style | Niche,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 6g |























