
Wholesale Oversized Geometric Earrings Copper Electroplating Jewelry Middle Eastern Trendy Style
Wholesale Oversized Geometric Earrings Copper Electroplating Jewelry Middle Eastern Trendy Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style,Geometry |
| Weight | 15g |
Original: $1.42
-65%$1.42
$0.50More Images






Wholesale Oversized Geometric Earrings Copper Electroplating Jewelry Middle Eastern Trendy Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style,Geometry |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style,Geometry |
| Weight | 15g |





















