
Wholesale Women's Copper Geometric Leaf Earrings Set With Zirconia Elegant Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Leaf,Geometric Type |
| Processing Technology | Set With Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Elegance,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $2.53
-65%$2.53
$0.89More Images



Wholesale Women's Copper Geometric Leaf Earrings Set With Zirconia Elegant Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Leaf,Geometric Type |
| Processing Technology | Set With Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Elegance,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Leaf,Geometric Type |
| Processing Technology | Set With Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Elegance,Geometry |
| Weight | 5g |





















