
Wholesale Pendant Necklace Copper Mixed Gem Inlay Animal Zodiac Micro Inlay Ochain For Women
Wholesale Pendant Necklace Copper Mixed Gem Inlay Animal Zodiac Micro Inlay Ochain For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Animal |
| Treatment Process | Micro Inlay |
| Weight | 10g |
Original: $2.81
-65%$2.81
$0.98More Images







Wholesale Pendant Necklace Copper Mixed Gem Inlay Animal Zodiac Micro Inlay Ochain For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Animal |
| Treatment Process | Micro Inlay |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Animal |
| Treatment Process | Micro Inlay |
| Weight | 10g |























