
Wholesale Pendant Necklace Handmade Artificial Crystal And Shell Animal Zodiac Clavicle Chain For Women Vacation Style
Wholesale Pendant Necklace Handmade Artificial Crystal And Shell Animal Zodiac Clavicle Chain For Women Vacation Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Shell |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Vacation Style,Animal |
| Weight | 45g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images























Wholesale Pendant Necklace Handmade Artificial Crystal And Shell Animal Zodiac Clavicle Chain For Women Vacation Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Shell |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Vacation Style,Animal |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Shell |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Vacation Style,Animal |
| Weight | 45g |























