
Wholesale Plastic Electronic Watch Round Dial Led Luminous Digital Display Outdoor Sports Multifunctional Waterproof Watch
Wholesale Plastic Electronic Watch Round Dial Led Luminous Digital Display Outdoor Sports Multifunctional Waterproof Watch
| Case Material | Plastic |
|---|---|
| Dial Diameter | 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Versatile,Sporty Style,Fashion Ol,Minimalist |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 50g |
Original: $12.44
-65%$12.44
$4.35More Images









Wholesale Plastic Electronic Watch Round Dial Led Luminous Digital Display Outdoor Sports Multifunctional Waterproof Watch
| Case Material | Plastic |
|---|---|
| Dial Diameter | 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Versatile,Sporty Style,Fashion Ol,Minimalist |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Plastic |
|---|---|
| Dial Diameter | 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Versatile,Sporty Style,Fashion Ol,Minimalist |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 50g |























