
Wholesale Plastic Retractable Nurse Watch Cartoon Style Round Dial Luminous
| Case Material | Plastic |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Style | Cartoon |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |
Original: $2.70
-65%$2.70
$0.94More Images




















Wholesale Plastic Retractable Nurse Watch Cartoon Style Round Dial Luminous
| Case Material | Plastic |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Style | Cartoon |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Plastic |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Style | Cartoon |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |























