
Wholesale Princess Freshwater Pearl Earrings 925 Silver Needle Copper Inlay Multicolor Natural Oblate Shape
Wholesale Princess Freshwater Pearl Earrings 925 Silver Needle Copper Inlay Multicolor Natural Oblate Shape
| Inlay Material | Copper 925 Silver Needle |
|---|---|
| Occasion | Wedding,Travel Commemoration,Employee Benefits |
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 7Mm (Inclusive)-8Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Flat Round,Rose Buns Round |
| Printed Logo | Yes |
| Product Name | Princess Pearl Stud Earrings |
| Shape | Oblate |
| Style | Natural |
| Weight | 2g |
Original: $6.68
-65%$6.68
$2.34More Images













Wholesale Princess Freshwater Pearl Earrings 925 Silver Needle Copper Inlay Multicolor Natural Oblate Shape
| Inlay Material | Copper 925 Silver Needle |
|---|---|
| Occasion | Wedding,Travel Commemoration,Employee Benefits |
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 7Mm (Inclusive)-8Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Flat Round,Rose Buns Round |
| Printed Logo | Yes |
| Product Name | Princess Pearl Stud Earrings |
| Shape | Oblate |
| Style | Natural |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Inlay Material | Copper 925 Silver Needle |
|---|---|
| Occasion | Wedding,Travel Commemoration,Employee Benefits |
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 7Mm (Inclusive)-8Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Flat Round,Rose Buns Round |
| Printed Logo | Yes |
| Product Name | Princess Pearl Stud Earrings |
| Shape | Oblate |
| Style | Natural |
| Weight | 2g |























