
Wholesale Real Gold Plated Stainless Steel Necklace With Fivepointed Star Cross Heart And Tassel Pendants For Women And Teenagers
Wholesale Real Gold Plated Stainless Steel Necklace With Fivepointed Star Cross Heart And Tassel Pendants For Women And Teenagers
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Teenager,Men's,Women's,Unisex,Adult |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Star Shape,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technique | Real Gold Plating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Original: $2.21
-65%$2.21
$0.77More Images










Wholesale Real Gold Plated Stainless Steel Necklace With Fivepointed Star Cross Heart And Tassel Pendants For Women And Teenagers
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Teenager,Men's,Women's,Unisex,Adult |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Star Shape,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technique | Real Gold Plating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Teenager,Men's,Women's,Unisex,Adult |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Star Shape,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technique | Real Gold Plating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |























