Wholesale Retractable Hanging Nurse Watch Plastic Case Silicone Strap Round Dial Casual Style
Wholesale Retractable Hanging Nurse Watch Plastic Case Silicone Strap Round Dial Casual Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | As Shown In The Picture |
| Case Material | Plastic |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Casual |
| Weight | 30g |
Original: $2.70
-65%$2.70
$0.94More Images
Wholesale Retractable Hanging Nurse Watch Plastic Case Silicone Strap Round Dial Casual Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | As Shown In The Picture |
| Case Material | Plastic |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Casual |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | As Shown In The Picture |
| Case Material | Plastic |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Casual |
| Weight | 30g |























