
Wholesale Retro Animal Pendant Necklace With Obsidian And Braided Rope Polished
| Chain Style | Braided Rope |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Obsidian |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Nylon Rope |
| Style | Retro |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 30g |
Original: $5.56
-65%$5.56
$1.95More Images

















Wholesale Retro Animal Pendant Necklace With Obsidian And Braided Rope Polished
| Chain Style | Braided Rope |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Obsidian |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Nylon Rope |
| Style | Retro |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Braided Rope |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Obsidian |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Nylon Rope |
| Style | Retro |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 30g |























