
Wholesale Retro Floral Goldplated Stainless Steel Dragonfly Starfish And Butterfly Insect Pendant Jewelry Set For Women
Wholesale Retro Floral Goldplated Stainless Steel Dragonfly Starfish And Butterfly Insect Pendant Jewelry Set For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Butterfly,Dragonfly,Insect |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Retro,Animal |
| Weight | 36g |
Original: $6.46
-65%$6.46
$2.26More Images




Wholesale Retro Floral Goldplated Stainless Steel Dragonfly Starfish And Butterfly Insect Pendant Jewelry Set For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Butterfly,Dragonfly,Insect |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Retro,Animal |
| Weight | 36g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Butterfly,Dragonfly,Insect |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Retro,Animal |
| Weight | 36g |























