
Wholesale Retro Geometric Butterfly Star Moon Love Snake Flower Planet Pendant Necklace For Women Made Of Copper With Gem Inlay And Carving Ochain
Wholesale Retro Geometric Butterfly Star Moon Love Snake Flower Planet Pendant Necklace For Women Made Of Copper With Gem Inlay And Carving Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Carving |
| Weight | 6g |
Original: $2.55
-65%$2.55
$0.89More Images




Wholesale Retro Geometric Butterfly Star Moon Love Snake Flower Planet Pendant Necklace For Women Made Of Copper With Gem Inlay And Carving Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Carving |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Carving |
| Weight | 6g |























