
Wholesale Retro Geometric Natural Pearl 925 Sterling Silver Tassel Earrings With Electroplating
Wholesale Retro Geometric Natural Pearl 925 Sterling Silver Tassel Earrings With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearl |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pearl Diameter | 5Mm (Inclusive)-6Mm (Exclusive) |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $10.12
-65%$10.12
$3.54More Images













Wholesale Retro Geometric Natural Pearl 925 Sterling Silver Tassel Earrings With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearl |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pearl Diameter | 5Mm (Inclusive)-6Mm (Exclusive) |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearl |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pearl Diameter | 5Mm (Inclusive)-6Mm (Exclusive) |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























