
Wholesale Retro Geometric Shell Shape Titanium Steel Electroplated Pendant Necklace For Women
Wholesale Retro Geometric Shell Shape Titanium Steel Electroplated Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.18
-65%$3.18
$1.11More Images






Wholesale Retro Geometric Shell Shape Titanium Steel Electroplated Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























