
Wholesale Retro Jewelry Alloy Dandelion Necklace With Mixed Gem Inlay And Plaid Pattern
| Chain Style | Verbal Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Mosaic Material | Alloy Inlaid Artificial Gemstones,Semi-Precious Stones |
| Occasion | Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pattern | Leaves,Plaid |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Retro |
| Styling | Leaves |
| Weight | 30g |
Original: $2.03
-65%$2.03
$0.71More Images






Wholesale Retro Jewelry Alloy Dandelion Necklace With Mixed Gem Inlay And Plaid Pattern
| Chain Style | Verbal Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Mosaic Material | Alloy Inlaid Artificial Gemstones,Semi-Precious Stones |
| Occasion | Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pattern | Leaves,Plaid |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Retro |
| Styling | Leaves |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Verbal Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Mosaic Material | Alloy Inlaid Artificial Gemstones,Semi-Precious Stones |
| Occasion | Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pattern | Leaves,Plaid |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Retro |
| Styling | Leaves |
| Weight | 30g |























