
Wholesale Retro Stainless Steel Electroplated Jewelry Set With Butterfly Dragonfly Insect Patterns Heartshaped Pendant For Women
Wholesale Retro Stainless Steel Electroplated Jewelry Set With Butterfly Dragonfly Insect Patterns Heartshaped Pendant For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Butterfly,Dragonfly,Insect |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 56g |
Original: $6.90
-65%$6.90
$2.42More Images



Wholesale Retro Stainless Steel Electroplated Jewelry Set With Butterfly Dragonfly Insect Patterns Heartshaped Pendant For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Butterfly,Dragonfly,Insect |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 56g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Butterfly,Dragonfly,Insect |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 56g |























