
Wholesale Rhinestone Jewelry Exaggerated Geometric Inlay Square Necklace Earrings Bracelet Set For Women
Wholesale Rhinestone Jewelry Exaggerated Geometric Inlay Square Necklace Earrings Bracelet Set For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rhinestone |
| Mosaic Material | Rhinestone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Simplicity |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Exaggeration,Geometry |
| Suit Combination | Earrings Jewelry Bracelet |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 80g |
Original: $5.49
-65%$5.49
$1.92More Images







Wholesale Rhinestone Jewelry Exaggerated Geometric Inlay Square Necklace Earrings Bracelet Set For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rhinestone |
| Mosaic Material | Rhinestone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Simplicity |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Exaggeration,Geometry |
| Suit Combination | Earrings Jewelry Bracelet |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rhinestone |
| Mosaic Material | Rhinestone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Simplicity |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Exaggeration,Geometry |
| Suit Combination | Earrings Jewelry Bracelet |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 80g |























