
Wholesale S925 Silver Women's Moissanite Sunflower Highend Fashion Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Moissanite,925 Silver (White Gold) |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | High-End,Shape,Pattern |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $21.84
-65%$21.84
$7.64More Images



Wholesale S925 Silver Women's Moissanite Sunflower Highend Fashion Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Moissanite,925 Silver (White Gold) |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | High-End,Shape,Pattern |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Moissanite,925 Silver (White Gold) |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | High-End,Shape,Pattern |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























